.: Na imieniny do: Damiana, Mirabeli i Wincentego .: Gości online: 3
| Strona główna | Napisz

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155
N O K      Pl. Poniatowskiego 42 05-830 Nadarzyn tel/fax: (0-22) 7298915  

O nas
Strona główna
Ludzie NOK
Kontakt
 
Działalność
Zajęcia stałe:
Oferta zajęć na rok 2016/2017
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Gordonki
Studio wokalne
Warsztaty komputerowe

Projekty:
Uniwersytet III Wieku
Nok! Teatr
Kino Nokowe
Nok Pęd Band
Klub Seniora
Nok Talent Show
Masz pomysł?
Archiwum

Konkursy:
NOKaut 2016
Archiwum
 
Świetlice NOK
Młochów
Parole
Rozalin
Urzut
Wolica
 
Galerie
Nasze Imprezy
Nasze zajęcia
Nasi Goście
XXIV Finał WOŚP
Wycieczki
Archiwum
 
Publikacje
Folder NOK
Samodzielnik Seniora
Ścieżki historii
Wywiad - 15-lecie NOK
 
Wideo
Last Minute 2014
 
Sąsiedzi i przyjaciele
Pomagają nam
Przyjaciele
Co u sąsiadów?
 
 
 
Artykuły > O nas > O NAS

O NAS, CZYLI LUDZIE NOK


Kamila Michalska - kiedyś aktorka (śpiewająca - wyróżnienie na XII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1991 r.), współzałożycielka Teatru Atelier w Sopocie. Absolwentka Studia Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (socjologia). Ukończyła także Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania kulturą (PAN) i Marketingu kultury (Uniwersytet Warszawski). Członkini Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Szlakiem Tęczy”. Od 2004 roku dyrektorka Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury, w którym założyła amatorski NOK!Teatr. Współpracuje z Instytutem Teatralnym w Warszawie.
Od 2010 roku bierze udział w projekcie teatralnym pod nazwą Chór Kobiet.
kontakt: nok@nok.pl
Teresa Górska – główna księgowa. Precyzyjna, sumienna i niespotykanie skromna. Finanse NOK znajdują się we właściwych rękach. Prywatnie „zakręcona” babcia.

Monika Mazurek - specjalista ds. promocji i informacji. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego kierunek pedagogika w zakresie animacji kultury, studia magisterskie. W NOK odpowiada za działania informacyjno-promocyjne, opracowuje wszelkie materiały reklamowe (m.in. ulotki, zaproszenia, plakaty, afisze), przygotowuje i aranżuje wystawy, "dorywczo" wychowawca dzieci i młodzieży na warsztatach i koloniach, „etatowa” szefowa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obecnie szczęśliwa mama Szymona.
kontakt: monika@nok.pl
Katarzyna Akram - specjalista ds. programowych - osoba, która łączy w sobie kreatywność, praktycyzm i precyzję. Silna kobieta „z kręgosłupem”. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie - kierunek animator i menadżer kultury oraz Uniwersytetu Warszawskiego – kierunek pedagogika ogólna. Przez 3,5 roku prowadziła świetlicę Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury w Parolach. Obecnie m.in. prowadzi zajęcia komputerowe dla seniorów, organizuje wycieczki i wyjazdy do teatrów. Bywa kierownikiem i wychowawcą na warsztatach artystycznych organizowanych przez NOK.
kontakt: kasia@nok.pl
Dorota Suwalska - specjalista ds. programowych. Pisarka; dziennikarka, scenarzystka; laureatka m.in. wyróżnienia w konkursie na Książkę Roku 2007 Polskiej Sekcji IBBY (International Board on Books for Young People) oraz wyróżnienia w Pierwszym Polsko-Włoskim Konkursie na Scenariusz Filmu dla Młodego Widza (2006r.); członek Zarządu Okręgu Warszawskiego Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Absolwentka Wydziału Malarstwa (ASP w Warszawie) oraz studium pedagogicznego na tejże uczelni, która w NOK odpowiada za sprawy literacko-filmowe. Ma bardzo fajnego męża i bardzo fajnego syna. Chodzi w butach na płaskim obcasie.
kontakt: d.suwalska@nok.pl
Jolanta Zalesińska - referent do spraw technicznych i gospodarczych, instruktor, zwana również referentem do spraw trudnych i niemożliwych, poza tym zaopatrzeniowiec i okolicznościowo, zastępca dyrektora, opiekuje się również Klubem Seniora. Mieszkanka Nadarzyna. Od 15 lat pracuje w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. Gdzie diabeł nie może, tam Zalesińską pośle.
Agnieszka Wojtkiewicz - pracownik gospodarczy, dba o ład i porządek w Ośrodku, ale także, w razie potrzeby, potrafi poprowadzić warsztaty kalkografii. Mieszka w Nadarzynie, mężatka, mama Karoliny i Piotrusia.
Barbara Skrobisz – instruktor Świetlicy NOK w Wolicy – kiedyś nauczycielka (1974-2001) i dyrektorka (1991-1997) Przedszkola w Wolicy. Od 2007r. pracownik NOK. Bardzo lubi pracę z dziećmi. Ma świetny kontakt z ich rodzicami, zwłaszcza, że niektórych z nich kiedyś wychowywała w przedszkolu. Za jej "kadencji" liczba dzieci uczęszczających do świetlicy doszła do "niebezpiecznych rozmiarów" - zwiększyła się trzykrotnie!
kontakt: swietlicawwolicy@nok.pl
Monika Majewska – instruktor w Świetlicy NOK w Parolach. Ma wiele pasji, największa to muzyka a w niej gra na saksofonie altowym i poznawanie ludzkich historii. Druga z jej pasji sprawiła, że zajęła się psychologią i uzyskała tytuł magistra psychologii przedsiębiorczości i zarządzania. Używa głowy do myślenia a rąk do realizowania tego, o czym pomyśli głowa. W realizacji zawodowych i życiowych pasji pomaga jej mąż Sławek i córka Magda. Bez nich nie byłoby to możliwe.
kontakt: swietlicaparole@nok.pl
Danuta Strzelczyk-Żyta - instruktor Świetlicy NOK w Młochowie. Magister inżynier po SGGW-AR w Warszawie. Do Młochowa trafiła 30 lat temu, jeszcze jako studentka. Od ponad 25 lat pracuje zawodowo w Instytucie IHAR/Młochów. Przygodę z NOK rozpoczęła w 2000 roku na etacie instruktora świetlicy. Pracowała też w świetlicy socjoterapeutycznej "Pod Aniołem" przy Kościele Parafialnym w Młochowie. Od 2005 roku współpracuje z NOK prowadząc Świetlicę w Młochowie. To jej dodatkowe zajęcie, obok pracy w Instytucie, które bardzo lubi i chętnie poświęciłaby mu więcej czasu.
kontakt: swietlicawmlochowie@nok.pl
Agnieszka Sokołowska – instruktor Świetlicy NOK w Urzucie, absolwentka wydziału Pedagogicznego Wyższej Szkoły Społeczno – Ekonomicznej w Warszawie. Kiedyś „stała bywalczyni” świetlicy w Urzucie, dziś pracuje w niej jako instruktor. Uwielbia pracę z młodzieżą. Jest kreatywna, ma duże poczucie humoru i dystans do swojej osoby. Na co dzień jest szczęśliwa jako żona, a także jako mama Zuzi i Kuby.
kontakt: swietlicawurzucie@nok.pl

fot. Anna Królikowska
Anna Balsam - instruktor, organizator i wychowawca letnich i zimowych warsztatów twórczych. Młoda, twórcza, o niebywałbym poczuciu humoru. Mała kobieta z ogromnym charakterem. W NOK zajmuje się działaniami na rzecz młodzieży.
kontakt: aniaballa@o2.pl
Marcin Szwed – instruktor Świetlicy NOK w Młochowie oraz aktor NOK! Teatru. Człowiek o stu twarzach i dwóch rękach. Włoski temperament, wiedeńska kultura, angielskie poczucie humoru. Miłośnik dobrego kabaretu i stand-upu.
fot. Anna Królikowska
Izabela Pilch - starszy specjalista ds. kadr i kasy.
Olga Cieślak – z wykształcenia i zamiłowania jest plastykiem. Maluje obrazy, tworzy batiki, a od czasu do czasu grafikę użytkową. Swoje prace wielokrotnie prezentowała na wystawach. Lubi ruch, światło, kolor, przestrzeń i świeże powietrze. Wolne chwile spędza chodząc z psem po lesie. Od kilku lat zbiera doświadczenia jako instruktorka w dziedzinie sztuk plastycznych - prowadziła rodzinne plenerowe warsztaty batikowe „W słońcu malowane” oraz warsztaty dla pań „Mała Czarna” w Milanówku.
Ma nadzieję, że uda jej się stworzyć w Świetlicy NOK miejsce twórczych spotkań wszystkich mieszkańców Rozalina.
kontakt: swietlicarozalin@nok.pl
Wojciech Bieńkowski - realizator dźwięku, technik, oświetleniowiec i współoperator ruchomej widowni. Spec od wszystkiego co gra, świeci i buczy. Prywatnie student energetyki na Politechnice Warszawskiej i podharcmistrz w Nadarzyńskim Szczepie Wataha. Poza tym wielki pasjonat elektroniki, akustyki i własnej gitary.
Michał Sokołowski – informatyk (nie)zwykły. Absolwent pedagogiki, prywatnie mąż i ojciec, pochłaniacz książek i filmów, majsterkowicz. Okazuje uwielbienie do laptopów, smartfonów, smartwatchów i wszelkiego rodzaju podobnych sprzętów i nowinek z nimi związanych.
kontakt: michal@nok.pl


INSTRUKTORZY WSPÓŁPRACUJĄCY

· Agnieszka Biedrzycka – zawodowa tancerka, instruktor fitness, absolwentka Wydziału Estradowego Warszawskiej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza, w latach 1992 1997 związana z Teatrem Syrena w Warszawie.

· Elżbieta Baur – z wykształcenia konserwator zabytków. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Zamku Królewskim w Warszawie przy wykańczaniu sali balowej. Projektantka i wykonawczyni wzorów malowanych na tkaninach jedwabnych w belgijskiej firmie "SWIBI". Jest dekoratorką Międzynarodowych Targów Poznańskich. Inspirację do pracy czerpie z licznych podróży po świecie.

· Marek Rejnowicz - Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie. Parał się grą na akordeonie w warszawskich knajpach, teatrach, Warszawskim Towarzystwie Muzycznym, Estradzie Kameralnej Filharmonii Narodowej, w kilku polskich filmach, ...itp. Od kilkunastu lat prowadzi zajęcia muzykoterapii w Środowiskowym Domu Samopomocy w Brwinowie. Od niepamiętnych czasów naucza w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Pruszkowie. Nie znosi sztampy.

· Włodzimierz Wencel, emerytowany nauczyciel. Uczył wielu przedmiotów, w tym fizyki i chemii, najbardziej jednak lubił prowadzić tzw. „zpt”, czyli zajęcia-praktyczno techniczne, podczas których miał okazję zaszczepić swoim uczniom zamiłowanie do modelarstwa. Dziś jego dawni podopieczni przyprowadzają swoje dzieci do NOK. Prowadzenie Pracowni Modelarskiej pozwala panu Włodkowi na realizację życiowych pasji.

· Marek Zdrzyłowski - pasjonat fotografii. W swoim dorobku ma trzy wystawy indywidualne: „Klimaty”, „Sceny ze sceny” oraz „JAZZpresja”, które prezentowane były w kilkunastu Ośrodkach Kultury. Brał również udział w wystawach zbiorowych: w Galerii „Ad-Hoc” Ośrodka Kultury „Arsus” - Biennale Sztuki Ursusa oraz Wystawie Grafiki Komputerowej i Fotomontażu, TPB „Zagroda” w Brwinowie, w Ośrodku Kultury w Raszynie, a także w Centrum Artystycznym Kino LUNA w Warszawie.

· Paulina Piśkiewicz - dyplomowany instruktor tańca jazzowego, magister filozofii, fascynatka teatru tańca i aktywna tancerka. Obecnie tancerka grupy modern jazzowej KS Project nagradzanej na ogólnopolskich turniejach i przeglądach takich jak: Spontan, 1000 Lakes cup Olsztyn, Dance Carnival Białystok itd. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła wiele lat temu, ale dopiero jazz i taniec współczesny okazały się formą wyrazu spełniającą jej oczekiwania. W nauczaniu zwraca uwagę na aspekty techniczne oraz siłę z jaką taniec potrafi kształtować osobowość (nie tylko na scenie). Co najważniejsze, uważa, że taniec ma dawać szczęście i poczucie spełnienia. Poszukując swojej tanecznej drogi szkoliła i wciąż szkoli się u wielu polskich i zagranicznych instruktorów: Robert Śliżewski, Jacek Wazelin, Kama Akucewicz, Katarzyna Mieczkowska, Seth Zibalese, Matthew Tseng, Erica Sobol, Luciano di Natale, Stacey Boeddeker, Ricky Palomino, Adam Parsons i wielu wielu innych.

· Marzena Latoszek - urodzona dawno, dawno temu w przepięknej krainie tysiąca jezior z korzeniami sięgającymi aż po góry. Żona pewnego przystojnego pana, matka prywatnie trójki pewnych cudownych dzieci. Na co dzień pracuje w GODM „Tęcza”, dodatkowo w Sztukarnii w Warszawie i w Arteer. Pasjonuje ją rękodzieło artystyczne zachwycają koronki, uwielbia książki, teatr i pracę z młodzieżą.

Autorem powyższych zdjęć jest Marek Zdrzyłowski.
 

jPORTAL 2