.: Na imieniny do: Aureli, Malwiny i Zygfryda .: Gości online: 2
| Strona główna | Napisz

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155
N O K      Pl. Poniatowskiego 42 05-830 Nadarzyn tel/fax: (0-22) 7298915  

O nas
Strona główna
Ludzie NOK
Kontakt
 
Działalność
Zajęcia stałe:
Oferta zajęć na rok 2016/2017
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Gordonki
Studio wokalne
Warsztaty komputerowe

Projekty:
Uniwersytet III Wieku
Nok! Teatr
Kino Nokowe
Nok Pęd Band
Klub Seniora
Nok Talent Show
Masz pomysł?
Archiwum

Konkursy:
NOKaut 2016
Archiwum
 
Świetlice NOK
Młochów
Parole
Rozalin
Urzut
Wolica
 
Galerie
Nasze Imprezy
Nasze zajęcia
Nasi Goście
XXIV Finał WOŚP
Wycieczki
Archiwum
 
Publikacje
Folder NOK
Samodzielnik Seniora
Ścieżki historii
Wywiad - 15-lecie NOK
 
Wideo
Last Minute 2014
 
Sąsiedzi i przyjaciele
Pomagają nam
Przyjaciele
Co u sąsiadów?
 
 
 
Artykuły > Ogólne > Parole - Wola Squad
ŚWIETLICA
NADARZYŃSKIEGO OŚRODKA KULTURY
W PAROLACH


News | O nas | Przyjaciele Świetlicy | Koło Gospodyń Wiejskich
Kulinarne Instrukcje | Wola Squad | Galeria

Pomysł na siebie

Wola Squad w nowych strojach.

Turniej w Mszczonowie
Drużyna w dniu 29.09.2013 r. brała udział w turnieju w Mszczonowie. Rozegrali 3 mecze z czego dwa przegrali 1-0, 2-1 jeden wygrali wynikiem 1-0. Bramki strzelili: Piotr Wojciechowski i Rafał Doliński. Zagrali na dobrym poziomie. Kolejne turniej przed nimi. Sukcesów i kolejnych trofeów życzę. Poniżej kilka zdjęć z turnieju.
Opiekun merytoryczny amatorskiej drużyny sportowej Monika Majewska
Trofea
Miło mi poinformować, że we wrześniu miało miejsce przekazanie do świetlicy trofeów zdobytych przez drużynę na dotychczas rozegranych turniejach. Będzie można wszystko zobaczyć w jednym miejscu. Oczywiście kolekcja będzie się powiększać. Czego im serdecznie życzę.
Opiekun merytoryczny amatorskiej drużyny piłkarskiej Monika Majewska

Zdjęcia z turnieju
Korzystając z uprzejmości Sebastiana Jakubowskiego, miłośnika i pasjonata fotografii oraz świetnie zapowiadającego się profesjonalisty, zamieszczamy zdjęcia z jednego z turniejów, w którym drużyna brała udział. Turniej odbył się w Tarczynie. Życzę dalszych sukcesów drużynie i ogromnie dziękuję Sebastianowi Jakubowskiemu za świetne zdjęcia.
Skład drużyny
1. Chojnacki Adam
2. Dobiegała Cezary
3. Dobiegała Mateusz
4. Dobiegała Michał
5. Doliński Łukasz
6. Doliński Rafał
7. Łyszkowski Sebastian
8. Prus Krzysztof
9. Sztabiński Adam
10. Tadzik Marcin
11. Tyras Cezary
12. Wielgus Krystian
13. Wojciechowski Piotr

Pomysł na siebie

W świetlicy rodzą się różne pomysły. Są takie, które nigdy nie zostają zrealizowane, ponieważ nie trafiają na podatny grunt, ale są również takie, które zaczynają żyć własnym życiem. Taka historia dotyczy właśnie amatorskiej samozwańczej drużyny piłkarskiej Wola Squad. Ale od początku. Kiedy w maju zaproponowałam chłopcom udział w turnieju piłki nożnej o puchar Prezesa LGD „Ziemia Chełmońskiego”, zgłosili się do mnie Adam Chojnacki, Mateusz Dobiegała, Michał Dobiegała, Łukasz Doliński, Rafał Doliński, Mateusz Holc, Marcin Tadzik, Krzysztof Prus, Adam Sztabiński, Piotr Wojciechowski, Krystian Wielgus i Sebastian Łyszkowski. Zapytani o nazwę drużyny, jaką mam wpisać na zgłoszeniu (wtedy jeszcze) nie potrafili jednoznacznie odpowiedzieć. Na turnieju w Bartoszówce reprezentowali gminę Nadarzyn w jednakowych strojach tj. koszulkach podarowanych przez Urząd Gminy (obecnie myślą już o własnych, przez siebie zaprojektowanych). Zajęli 7 lokatę - w myśl porzekadła: pierwsze koty za płoty. Najważniejsze jest to, że biorą udział w kolejnych piłkarskich potyczkach i mają na siebie pomysł. Turniej w Nadarzynie już za nimi, zajęli drugie miejsce a ich przeciwnikiem była m.in. drużyna, w której szeregach grał wielki miłośnik futbolu, wicewójt gminy - pan Tomasz Muchalski. Możliwe, że była to tak silna motywacja do gry, że w sumie w całym turnieju padło ze strony Wola Squad 10 bramek. Autorami ich byli: Marcin Tadzik 4, Michał Dobiegała 3, Piotr Wojciechowski 2, Rafał Doliński 1 i Sebastian Łyszkowski 1. Obecnie rozważają udział w turnieju piłki nożnej w Tarczynie. Mają swoją stronę na facebooku. Kibicuję im i uważam, że zasługują na to, aby zwrócić na nich uwagę. Dzięki nim poznam może w końcu zasady rządzące grą, w której „banda facetów” gania za jedną wątpliwej urody piłką. Życzę im dalszych sukcesów i oby zapał i chęci nie osłabły.

Za pomoc przy pisaniu artykułu bardzo dziękuję Rafałowi i Łukaszowi Dolińskim.

Instruktor świetlicy NOK w Parolach, w tym wypadku opiekun merytoryczny amatorskiej drużyny piłkarskiej, Monika Majewska

 

jPORTAL 2