.: Na imieniny do: Antoniego, Henryki i Mariana .: Gości online: 2
| Strona główna | Napisz

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155
N O K      Pl. Poniatowskiego 42 05-830 Nadarzyn tel/fax: (0-22) 7298915  

O nas
Strona główna
Ludzie NOK
Kontakt
 
Działalność
Zajęcia stałe:
Oferta zajęć na rok 2016/2017
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Gordonki
Studio wokalne
Warsztaty komputerowe

Projekty:
Uniwersytet III Wieku
Nok! Teatr
Kino Nokowe
Nok Pęd Band
Klub Seniora
Nok Talent Show
Masz pomysł?
Archiwum

Konkursy:
NOKaut 2016
Archiwum
 
Świetlice NOK
Młochów
Parole
Rozalin
Urzut
Wolica
 
Galerie
Nasze Imprezy
Nasze zajęcia
Nasi Goście
XXIV Finał WOŚP
Wycieczki
Archiwum
 
Publikacje
Folder NOK
Samodzielnik Seniora
Ścieżki historii
Wywiad - 15-lecie NOK
 
Wideo
Last Minute 2014
 
Sąsiedzi i przyjaciele
Pomagają nam
Przyjaciele
Co u sąsiadów?
 
 
 
Artykuły > Ogólne > Wolica - news - 2011
ŚWIETLICA
NADARZYŃSKIEGO OŚRODKA KULTURY
W WOLICY    News     O nas     Kulinaria     Galeria 

REGULAMIN ŚWIETLICY

 Dzień Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka 10.06.2011 r. w Świetlicy NOK w Wolicy odbyło się wspólne grillowanie dzieci, młodzieży i rodziców wychowanków placówki z sołtysem S. Żukowskim oraz z Radą Sołecką wsi.
Imprezie towarzyszyły zawody takie jak: wyścigi w workach, przeciąganie liny w różnych kategoriach wiekowych, zabawy chustą, rozgrywki piłką nożną (jako sędzia wystąpił sołtys p. Stanisław Żukowski).
Po zakończeniu imprez sportowych dzieci i młodzież dostała upominki w postaci maskotek i słodyczy ufundowanych przez NOK. W spotkaniu wzięło udział 55 osób. Wszyscy świetnie się bawili, było wesoło i rodzinnie.
 Majówka w Sokołowie
01.05.2011 r. młodzież ze świetlicy wzięła udział w turnieju piłki nożnej z okazji „Majówki w Sokołowie z Janem Pawłem II” Drużyna z Wolicy w składzie: Jakub Tomaszewski, Tomek Witkowski, Bartek Terlikowski, Kamil Terlikowski, Sebastian Krawczyk, Paweł Skrzeczyński, Kamil Pierzchała zajęła III miejsce.


 Kulig Wiejski
W sobotę 26.02.2011 r. zgodnie z przyjętą tradycją w ostatnim tygodniu ferii zimowych zorganizowany został w Wolicy kulig dla mieszkańców sołectwa. Kulig, na który licznie przybyły całe rodziny, przejechał ulicami i drogami polnymi całą wieś. W pobliskim lesie w Paszkowie odbyło się wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz zabawy dzieci i młodzieży na śniegu. Ponadto dzięki sponsorowi dodatkowo odbył się poczęstunek gorącym żurkiem, bigosem i herbatą.
Powrót odbywał się wieczorem z pochodniami. Z racji trwającego karnawału został zaproszony DJ, który poprowadził krótką zabawę taneczną przy ognisku na polach w Wolicy, zakończoną pokazem sztucznych ogni. Organizatorami imprezy byli Dawid Koper - radny, Stanisław Żukowski - sołtys oraz Rada Sołecka Wolicy.
 Spotkanie Opłatkowe w Wolicy
Dnia 09.01.2011 r. o godz. 14.00 w Świetlicy NOK w Wolicy odbyło się siódme Spotkanie Opłatkowe.
Organizatorami imprezy byli: sołtys p. Stanisław Żukowski, członkowie Rady Sołeckiej oraz dzieci i młodzież ze świetlicy pod przewodnictwem p. Barbary Skrobisz. Na spotkanie przybyło wielu mieszkańców oraz zaproszeni goście: przewodnicząca Rady Gminy Nadarzyn p. Danuta Wacławiak, Proboszcz Parafii pod wezwaniem Świętego Piotra Pawła w Pęcicach Grzegorz Jasiński oraz radny Dawid Koper.
Podczas spotkania uroczyście obchodzono Jubileusz 90-lecia najstarszej mieszkanki Wolicy p. Zielińskiej. Uhonorowana została Pamiątkową tablicą i kwiatami. Jak co roku wychowankowie wystąpili w Jasełkach. Przedstawienie odebrane zostało z szerokim entuzjazmem. Za występ aktorzy otrzymali nagrody w postaci paczek ze słodyczami ufundowanymi przez firmę MAN, Maximus i Radę Gminy Nadarzyn.
Serdeczne podziękowania należą się pani Dyrektor Publicznego Przedszkola w Wolicy Elżbiecie Osińskiej za udostępnienie dekoracji i strojów do przedstawienia.

Archiwum newsów 2013
Archiwum newsów 2012
Archiwum newsów 2011
Archiwum newsów 2010
 

jPORTAL 2