.: Na imieniny do: Mascelego, Walerii i Włodzimierza .: Gości online: 1
| Strona główna | Napisz

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155
N O K      Pl. Poniatowskiego 42 05-830 Nadarzyn tel/fax: (0-22) 7298915  

O nas
Strona główna
Ludzie NOK
Kontakt
 
Działalność
Zajęcia stałe:
Oferta zajęć na rok 2016/2017
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Gordonki
Studio wokalne
Warsztaty komputerowe

Projekty:
Uniwersytet III Wieku
Nok! Teatr
Kino Nokowe
Nok Pęd Band
Klub Seniora
Nok Talent Show
Masz pomysł?
Archiwum

Konkursy:
NOKaut 2016
Archiwum
 
Świetlice NOK
Młochów
Parole
Rozalin
Urzut
Wolica
 
Galerie
Nasze Imprezy
Nasze zajęcia
Nasi Goście
XXIV Finał WOŚP
Wycieczki
Archiwum
 
Publikacje
Folder NOK
Samodzielnik Seniora
Ścieżki historii
Wywiad - 15-lecie NOK
 
Wideo
Last Minute 2014
 
Sąsiedzi i przyjaciele
Pomagają nam
Przyjaciele
Co u sąsiadów?
 
 
 
Artykuły > Ogólne > Urzut - news - 2010
ŚWIETLICA
NADARZYŃSKIEGO OŚRODKA KULTURY
W URZUCIE


News     O nas     Galeria

REGULAMIN ŚWIETLICY

 Zajęcia Fitness
Świetlica w Urzucie zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia fitness. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki w godzinach 18.30 – 19.30 i w czwartki w godzinach 18.00 – 19.00.
Zapraszamy!!!
 Zabawa Andrzejkowa
27.11.2010 r. w naszej świetlicy odbyła się zabawa andrzejkowa dla mieszkańców Urzuta. Przybyło na nią aż 56 osób. Przy dobrym jedzeniu i świetnej muzyce bawiliśmy się od 19.00 do 4.00 rano! W trakcie imprezy wręczone zostały specjalne podziękowania dla wszystkich mieszkańców, którzy przyczynili się do odnowienia świetlicy. Była to pierwsza taka nasza wspólna zabawa, uważam że można zaliczyć ją do bardzo udanych i mam nadzieję, że będą kolejne.
 Remont świetlicy
Na początku listopada w naszej świetlicy rozpoczęliśmy remont. Naszym celem było odmalowanie ścian i sufitów we wszystkich użytkowanych pomieszczeniach. Do prac remontowych nie brakowało chętnych. Oprócz „nielicznej” młodzieży... licznie przybyli dorośli mieszkańcy :) dzięki temu, w świetnych humorach, praca szła szybko i sprawnie. Teraz, po ponadtygodniowym bałaganie, mamy czysto, świeżo i kolorowo. Dzięki Państwu Hannie i Leszkowi Juszczykom mamy nowe karnisze, a sołtys pan Grzegorz Zalewski wspólnie z Radą Sołecką zakupili nam firanki – za co bardzo serdecznie dziękujemy. Ponadto dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój wolny czas i przyszli pomóc, a są to: Hubert Kosiński, Ewelina Powierża, Michał Sokołowski, Dariusz Skura, Piotr Skura, Paulina Powierża, Marek Powierża, oraz Hanna i Leszek Juszczykowie.
 Bilardowy turniej
3 listopada 2010 r. odbył się wewnątrz świetlicowy turniej bilarda. Wzięło w nim udział dziesięć osób. Dobór partnerów do gry odbywał się losowo. Walka była zacięta, ale wiadomo, że zwycięzca może być tylko jeden. Tym najlepszym okazał się najmłodszy uczestnik turnieju Mateusz. Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami. Wszyscy uczestnicy wspólnie zadecydowali, że zamiast nagród indywidualnych, chcą by główną nagrodą były nowe kije do bilarda. Tak się też stało.
 Halloween w Urzucie
31 października 2010 r. w naszej świetlicy zorganizowaliśmy Halloween. O godzinie 17.00 rozpoczęliśmy przebieranie się. Gdy zapadł zmrok, z dynią i lampionem w ręku ruszyliśmy na ulice Urzuta. Świetnie się bawiąc, chodziliśmy od domu do domu. Zebraliśmy sporo słodyczy i zrobiliśmy kilka psikusów. Zadowoleni ze swoich „zbiorów” wróciliśmy do świetlicy, by podzielić się wrażeniami i skonsumować zebrane słodycze.
 Projekt "Lubię Urzut, bo..."
We wrześniu Aleksandra Powierża, Marlena Powierża, Ewelina Powierża i Michał Powierża razem z instruktorką Agnieszką Sokołowską, prowadzili, na terenie Urzutu, projekt społeczny „Lubię…,bo…”. Szczegóły znajdują się w zakładce: „Realizowane projekty”. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z przebiegu tego „happeningu”.
 Koło LOK w Urzucie
Po kilkuletniej przerwie, 29 września 2010 r., wznowiliśmy działalność koła LOK dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, w środę w godzinach 18.00 – 20.00.
6 października 2010 r. rozpoczęliśmy treningi przez startem w pierwszych wspólnych zawodach.

 Ognisko integracyjne
W piątek 10 września 2010 r. odbyło się ognisko integracyjne. Mimo obaw zarówno pogoda jak i mieszkańcy dopisali - było aż 30! osób dorosłych, w tym przedstawiciele Rady Sołeckiej, „starzy” i, co najbardziej nas cieszy, „nowi” mieszkańcy Urzuta. Było także kilkoro dzieci, którym niestety pieczenie kiełbasek nie sprawiało radości... woleli komputery, grę w bilarda i pingponga. Humory dopisywały wszystkim. Impreza trwała do godziny 24.00 i na pewno, można ją uznać za udaną. Ognisko zainaugurowało, po długiej przerwie, działalność świetlicy pod kierownictwem nowej instruktorki Agnieszki Sokołowskiej.
Archiwum newsów 2013
Archiwum newsów 2012
Archiwum newsów 2011
Archiwum newsów 2010
 

jPORTAL 2