.: Na imieniny do: Agaty, Dalii i Sobiesława .: Gości online: 2
| Strona główna | Napisz

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155
N O K      Pl. Poniatowskiego 42 05-830 Nadarzyn tel/fax: (0-22) 7298915  

O nas
Strona główna
Ludzie NOK
Kontakt
 
Działalność
Zajęcia stałe:
Oferta zajęć na rok 2016/2017
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Gordonki
Studio wokalne
Warsztaty komputerowe

Projekty:
Uniwersytet III Wieku
Nok! Teatr
Kino Nokowe
Nok Pęd Band
Klub Seniora
Nok Talent Show
Masz pomysł?
Archiwum

Konkursy:
NOKaut 2016
Archiwum
 
Świetlice NOK
Młochów
Parole
Rozalin
Urzut
Wolica
 
Galerie
Nasze Imprezy
Nasze zajęcia
Nasi Goście
XXIV Finał WOŚP
Wycieczki
Archiwum
 
Publikacje
Folder NOK
Samodzielnik Seniora
Ścieżki historii
Wywiad - 15-lecie NOK
 
Wideo
Last Minute 2014
 
Sąsiedzi i przyjaciele
Pomagają nam
Przyjaciele
Co u sąsiadów?
 
 
 
Artykuły > Ogólne > Młochów - news - 2011
 
ŚWIETLICA
NADARZYŃSKIEGO OŚRODKA KULTURY
W MŁOCHOWIE

News | O nas | Galeria | Przepisy
Przyjaciel świetlicy | Ludzie zwykli i niezwykli

REGULAMIN ŚWIETLICY

 Występ zespołów tanecznych
Dnia 9 grudnia 2011 roku w świetlicy NOK w Młochowie odbyło się spotkanie dla dorosłych i dzieci. Na tym spotkaniu młodzi artyści - tancerze prezentowali swoje umiejętności. Wystąpiły dwa zespoły, które ćwiczą w świetlicy:
- Zespół z Gminnego Ogniska Dziecięco-Młodzieżowego "Tęcza" w Młochowie, zaprezentował taniec hip-hop. Instruktorem tańca hip-hop jest Mario.
- Zespół "Stars" ze Świetlicy NOK w Młochowie, zaprezentował taniec nowoczesny. Instruktorem jest Agnieszka Biedrzycka.
Występ bardzo się podobał rodzicom młodych tancerzy, jak i pozostałym widzom. Dzieci również były zadowolone, że mogły się zaprezentować w tańcu.
 Bal Andrzejkowy 2011
Dnia 27 listopada 2011 roku, jak co roku, odbył się bal andrzejkowy dla dzieci. Bal organizowali: Gminne Ognisko Dziecięco - Młodzieżowe oraz Nadarzyński Ośrodek Kultury. Pod czujnym okiem instruktorów ze świetlic, dzieci Młochowa i Nadarzyna wesoło się bawiły. Na balu były tańce, wróżby andrzejkowe, lanie wosku, konkursy. Główną atrakcją był klaun, który żonglował, robił zwierzęta z baloników, banki mydlane. Po słodkim poczęstunku dzieci zadowolone wróciły do domów.
 Spotkanie z Markiem Zdrzyłowskim
W dniu 19 lutego 2011 roku w świetlicy w Młochowie odbyło się spotkanie z cyklu „Ludzie zwykli i niezwykli”. Tym razem gościem był fotografik, mieszkaniec Urzuta, pan Marek Zdrzyłowski. Mistrz fotografii niezwykle ciekawie opowiadał o swojej pasji. U niejednego pobudził wyobraźnię. Nawet dla laików ten magiczny świat wydał się przystępny i możliwy do osiągnięcia. To spotkanie na długo zostanie w naszej pamięci. Tylko prawdziwi pasjonaci potrafią tak ciekawie opowiadać. Pytaniom nie było końca - każdy dostał praktyczne rady. Wszyscy wyszli zadowoleni i bardzo dziękowali panu Markowi.
Współorganizatorem spotkania była Biblioteka Publiczna Nadarzyn Filia w Młochowie.
 Bal Karnawałowy dla dzieci
W dniu 12.02.2011 roku w świetlicy odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci. Współorganizatorem imprezy było Gminne Ognisko Dziecięco - Młodzieżowe „Tęcza”. Ach cóż to był za bal. Przybyli królowie i królewny, rycerze i damy, biedroneczki i motyle, nawet diabeł się pokazał. Bawiliśmy się przednio, było mnóstwo konkursów, zabaw oraz, oczywiście, słodki poczęstunek. Tuż przed końcem balu wybrano parę królewską, która będzie nam panowała przez cały 2011 rok.
 Spotkanie z kolędą
15 stycznia 2011 r. w świetlicy odbyło się „Spotkanie z kolędą”. Przybyło wielu mieszkańców Młochowa i okolic. Spotkanie rozpoczęły Jasełka przygotowane, pod okiem instruktorki świetlicy pani Marzeny Latoszek, przez młochowską młodzież, przy akompaniamencie kolęd śpiewanych przez zespół wokalny działający przy świetlicy, a prowadzony przez panią Kasię Kuczewską. Przedstawienie wprowadziło zebraną publiczność w dobry nastój, było krótkie, ale treściwe, momentami zabawne. Otrzymaliśmy liczne gratulacje i bardzo pozytywne opinie. Po przedstawieniu odbyło się wspólne kolędowanie, a po nim obowiązkowy poczęstunek przygotowany własnoręcznie przez młodzież. Faworki i ciasta bardzo smakowały, tak więc goście opuścili naszą świetlicę w świetnych nastrojach, z uśmiechem na twarzy prosząc o więcej.
Bartosz Tomaszewski

Film ze spotkania do ściągnięcia po kliknięciu TUTAJ.
UWAGA!!! Film zajmuje ponad 80 MB. Proszę o cierpliwość przy pobieraniu.
Archiwum newsów 2013
Archiwum newsów 2012
Archiwum newsów 2011
Archiwum newsów 2010
 

jPORTAL 2