.: Na imieniny do: Fernandy, Jana i Rajmundy .: Gości online: 4
| Strona główna | Napisz

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155
N O K      Pl. Poniatowskiego 42 05-830 Nadarzyn tel/fax: (0-22) 7298915  

O nas
Strona główna
Ludzie NOK
Kontakt
 
Działalność
Zajęcia stałe:
Oferta zajęć na rok 2016/2017
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Gordonki
Studio wokalne
Warsztaty komputerowe

Projekty:
Uniwersytet III Wieku
Nok! Teatr
Kino Nokowe
Nok Pęd Band
Klub Seniora
Nok Talent Show
Masz pomysł?
Archiwum

Konkursy:
NOKaut 2016
Archiwum
 
Świetlice NOK
Młochów
Parole
Rozalin
Urzut
Wolica
 
Galerie
Nasze Imprezy
Nasze zajęcia
Nasi Goście
XXIV Finał WOŚP
Wycieczki
Archiwum
 
Publikacje
Folder NOK
Samodzielnik Seniora
Ścieżki historii
Wywiad - 15-lecie NOK
 
Wideo
Last Minute 2014
 
Sąsiedzi i przyjaciele
Pomagają nam
Przyjaciele
Co u sąsiadów?
 
 
 
Artykuły > Ogólne > Wolica - news - 2013
ŚWIETLICA
NADARZYŃSKIEGO OŚRODKA KULTURY
W WOLICY    News     O nas     Kulinaria     Galeria 

REGULAMIN ŚWIETLICY

Zabawy z gipsem i wykonywanie ozdób choinkowych
Świetlica NOK w Wolicy

zaprasza na warsztaty

nt. "Zabawy z gipsem i wykonywanie ozdób choinkowych",

które odbędą się dnia

21.12.2013 r. o godzinie 16-tej.

Liczba uczestników ograniczona.

Street Art
Osoby uczestniczące w zajęciach prowadzonych
w świetlicy NOK w Wolicy zapraszamy

9 listopada 2013 r.
godz. 16.00


na spotkanie ze sztuką

STREET ART

Instruktor: Dominik Kowalczyk

Serdecznie zapraszamy!


 Warsztaty Street Art
Dnia 25.10.2013 r. odbyły się kolejne warsztaty z zakresu technik graficznych street artu poprowadzone przez Dominika Kowalczyka.Tym razem poznaliśmy inny sposób ozdobienia naszej sali komputerowej - malowanie specjalnymi farbami. Wspólnie udało nam się pomalować jedną ścianę.Efekty naszej pracy są widoczne na zdjęciach.Serdecznie dziękujemy za cie rpliwość i oczekujemy na ciąg dalszy dnia 09.11.2013 r. o godz. 18-tej.
 Malowanie na bawełnie
Dnia 19.10.2013 r. w świetlicy gościliśmy p. Anię Balsam instruktora NOK-u, która poprowadziła warsztaty "Malowanie na bawełnie". Po krótkim zapoznaniu nas z etapami wykonania pracy p. Ania i dzieci wraz z rodzicami przystąpiły do realizacji swoich pomysłów. Miła atmosfera, troska, cierpliwość oraz zaangażowanie wszystkich uczestników zaowocowały niepowtarzalnymi własnoręcznie wykonanymi bluzkami i torebkami. Różnorodność wzorów: motyle, serca, kwiaty, duszki, biedronki, baletnica, nietoperze i inne wzory to wszystko dało niepowtarzalny wynik artystycznej twórczości uczestników zajęć. Chociaż było nas dużo jednak efekty pracy możemy podziwiać na fotografiach. Dziękujemy serdecznie p. Ani i zapraszamy na następne spotkanie.
Warsztaty Street Art w Wolicy
25 października 2013 r.
godz. 18.00


osoby uczestniczące w zajęciach prowadzonych
w świetlicy NOK w Wolicy zapraszamy
na spotkanie ze sztuką

STREET ART

instruktor: Dominik Kowalczyk

Bedzie nam miło Was gościć!

(Nie)zwykłe jabłko

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ.

Warsztaty - malowanie na bawełnie

Urlop
Świetlica NOK w Wolicy informuje, że w dniach 20.07 - 03.08.2013 r., z powodu urlopu, będzie NIECZYNNA. W okresie wakacyjnym czynna będzie tylko w dniach: 09.08.2013 r. i 10.08.2013 r.

 Dzień Dziecka w Wolicy
8 czerwca 2013 r. w świetlicy NOK w Wolicy, z okazji Dnia Dziecka odbył się III Piknik Rodzinny zorganizowany przez NOK, Sołtysa i Radę Sołecką oraz koło LOK w Wolicy. Udział wzięło około 100 osób! W trakcie imprezy pod czujnym okiem prezesa LOK w Nadarzynie pana Franciszka Antonika przeprowadzone zostały zawody strzeleckie w 3 kategoriach: kobiety, mężczyźni i juniorzy. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami i medalami ufundowanymi przez firmę GREEN CAR. Po wręczeniu nagród pan Antonik opowiedział zebranym o historii obchodzonych w maju rocznic - 1, 3 i 9 maja.
Dzieci i dorośli bawili się wspólnie, była „familiada”, przeciąganie liny, wyścigi w workach, zabawy z chustą Klanzy, zawody z piłką, bieg na 10 m. z przejściem przez szarfę, bieg z łyżeczką i piłeczką. Najbardziej zaangażowane, w zawody, rodziny otrzymały puchary (byli to: państwo Godlewscy, Rostkowscy, Aluchnia, Gozdek) dzieci natomiast otrzymały lizaki, cukierki i batoniki, oczywiście dla wszystkich. Rada Sołecka i Nok przygotowali słodki poczęstunek i napoje, a na zakończenie pikniku było, tradycyjne już, wspólne grillowanie.
Serdeczne podziękowania za zorganizowanie pikniku składamy Sołtysowi i Radzie Sołeckiej, Członkom koła Lok w Wolicy, firmie GREEN CAR, oraz panu Franciszkowi Antonikowi.
Jeden z najważniejszych dni w roku z NOK
W sobotę 1 czerwca Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprosił dzieci ze świetlic NOK na świętowanie Dnia Dziecka. Impreza składała się z dwóch części. Pierwsza to ponad 2 godzinne szaleństwo w Gravitan Junior w Maximusie, druga to bardzo interesująca wizyta w Medincusie. Gravitan Junior to fantastyczne miejsce, w którym dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji: trampoliny, bieżni, piłek, zjeżdżalni, xbox. Pozbawieni butów, ale tylko na czas zabawy, a wyposażeni w świetny humor i wygodne stroje podskakiwali, turlali się, zjeżdżali, kopali i rzucali, ale tylko piłkę. Nawet takie miejsce, jak Gravitan, gdzie można stracić całe pokłady energii, nie było w stanie pozbawić zapału do zabawy naszych dzieci. Uczestnicy „wyprawy” po krótkiej przerwie, regeneracji sił i uzupełnieniu płynów, niecierpliwie czekali na dalszy rozwój wypadków. Z balonami w ręku, głośno, lecz bardzo grzecznie pożegnaliśmy się z Gravitanem, a raczej z Paniami, które dbały o nasze bezpieczeństwo. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY! To nie był koniec atrakcji tego dnia. Autokarem przemieściliśmy się do Medincusa, gdzie zajęła się nami Pani Wanda. Dzięki niej mogliśmy zobaczyć m.in. kolekcję ślimaków. Spotkaliśmy renifery i konie, usłyszeliśmy wiele ciekawostek o życiu tych zwierząt. Wszystkie dzieci będące z nami mogły skorzystać z jazdy konnej. Po całym dniu atrakcji czekały na nas grillowane kiełbaski, napoje oraz słodka niespodzianka - wyśmienite ciasta przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Parol!!!

Dziękuję wszystkim za pomoc przy przenoszeniu napojów i ciast, szczególnie młodzieży ze świetlicy w Urzucie i dzieciom ze świetlicy w Parolach.

Monika Majewska - Instruktor NOK
Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka
Koło LOK, Sołtys i Rada Sołecka Wolicy
oraz Świetlica NOK w Wolicy


zapraszają dzieci i rodziców
na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

08.06.2013 r. (sobota) o godz. 14.00

Miejsce: boisko przy przedszkolu w Wolicy

W programie:
- zawody strzeleckie,
- konkursy i zawody sportowe,
- wspólne grillowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 501-303-622 do 06.06.2013 r.

Podziękowanie
Serdecznie dziękuję firmie GRAVITAN HEALTH AND SPORT CLUBS z siedzibą w Jankach, za zaproszenie dzieci ze świetlic Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury do sali zabaw GRAVITAN JUNIOR w Maximusie.
Dzięki Państwa uprzejmości dzieci w tym szczególnym dla Nich dniu - Dniu Dziecka! przez 2,5 godziny korzystały ze wszystkich dostępnych na miejscu atrakcji.

Kamila Michalska - Dyrektorka NOK


Dzień Dziecka 2013

…jak to w SCANI bywało…
10 maja 2013 r. w ramach integracji międzyświetlicowej dzieci i młodzież ze świetlic NOK w Urzucie, Wolicy i Parolach gościły w firmie SCANIA, której siedziba mieści się w Starej Wsi. Na miejscu wręczono nam kamizelki odblaskowe byśmy byli widoczni i bezpiecznie poruszali się po terenie firmy. Na początku zaproszono nas na prezentację multimedialną dotyczącą działalności SCANIA w kraju i na świecie. Oj!!! Dowiedzieliśmy się naprawdę wielu ciekawych rzeczy:) Później podzielono nas na 3 grupy, z których każda miała szansę zobaczyć warsztat naprawczy i przejechać się TIR-em. Chętni i odważni sami zasiadali „za kółkiem” tej ogromnej maszyny i mogli ją poprowadzić!!! Całemu spotkaniu towarzyszył pyszny poczęstunek i bardzo miła atmosfera. A to wszystko zawdzięczamy Pani Katarzynie Kobus, której ogromnie gorąco dziękujemy.
Street Art w Wolicy
20 kwietnia 2013 r. w świetlicy w Wolicy odbyły się zajęcia z STREET ART - prowadzone przez Dominika Kowalczyka. W zajęciach wzięło udział 10 dzieci.
Wycieczka do Scania Polska S.A.
Nadarzyński Ośrodek Kultury
we współpracy z firmą
SCANIA POLSKA S.A.

organizuje

10 maja (piątek) 2013 r.
w godz. 14.00 - 17.00


wycieczkę dla dzieci ze świetlic
do siedziby firmy w Starej Wsi.

Zapewniamy autokar.


Street Art
20 kwietnia (sobota) 2013 r.
godz. 17.00


zapraszamy do świetlicy
NOK w Wolicy

na zajęcia Street Art

prowadzone przez
Dominika Kowalczyka
(liczba miejsc ograniczona, zapisy w świetlicy)

Serdecznie zapraszamy!!!


 Spotkanie opłatkowe
W święto Trzech Króli, 6 stycznia 2013 roku w naszej świetlicy odbyło się, zorganizowane przez Sołtysa i Radę Sołecką, Spotkanie opłatkowe dla mieszkańców. Wśród licznie przybyłych obecni byli także przedstawiciele władz Gminy Nadarzyn i Powiatu Pruszkowskiego. Przebiegające w radosnej i rodzinnej atmosferze spotkanie było także okazją do uroczystego złożenia życzeń kończącej w tym roku 90 lat mieszkance sołectwa pani Zofii Suskiej oraz podziękowań dla pana Mieczysława Doktorskiego - mieszkańca Wolicy od 20 lat zajmującego się społecznie miejscową kaplicą. Goście mogli obejrzeć jasełka przygotowane przez dzieci i młodzież pod kierunkiem instruktor świetlicy pani Barbary Skrobisz.

Archiwum newsów 2013
Archiwum newsów 2012
Archiwum newsów 2011
Archiwum newsów 2010
 

jPORTAL 2