.: Na imieniny do: Aureli, Kamila i Kleofasa .: Gości online: 1
| Strona główna | Napisz
N O K      Pl. Poniatowskiego 42 05-830 Nadarzyn tel/fax: (0-22) 7298915  

O nas
Strona główna
Ludzie NOK
Kontakt
 
Działalność
Zajęcia stałe:
Oferta zajęć na rok 2016/2017
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Gordonki
Studio wokalne
Warsztaty komputerowe

Projekty:
Uniwersytet III Wieku
Nok! Teatr
Kino Nokowe
Nok Pęd Band
Klub Seniora
Nok Talent Show
Masz pomysł?
Archiwum

Konkursy:
NOKaut 2016
Archiwum
 
Świetlice NOK
Młochów
Parole
Rozalin
Urzut
Wolica
 
Galerie
Nasze Imprezy
Nasze zajęcia
Nasi Goście
XXIV Finał WOŚP
Wycieczki
Archiwum
 
Publikacje
Folder NOK
Samodzielnik Seniora
Ścieżki historii
Wywiad - 15-lecie NOK
 
Wideo
Last Minute 2014
 
Sąsiedzi i przyjaciele
Pomagają nam
Przyjaciele
Co u sąsiadów?
 
 
 
Artykuły > Konkursy > VIII Gminny Konkurs Plastyczny
Protokół z posiedzenia Komisji VIII Gminnego Konkursu Plastycznego Pisanka i Palma

W dniu 30. 03. 2009r.  jury w składzie:
  • Kamila Michalska (dyrektor NOK),
  • Katarzyna Akram (instruktor NOK),
  • Dorota Suwalska (instruktor NOK),

    zapoznało się z się pracami nadesłanymi na zorganizowany przez Nadarzyński Ośrodek Kultury VIII Gminny Konkurs Plastyczny Pisanka i Palma. Poziom konkursu był bardzo wysoki.
    Po długich obradach jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

    W kategorii Pisanka Wielkanocna (forma przestrzenna)
  • Praca indywidualna do lat  7:
    - I miejsce: Zuzanna Czajkowska - NOK oraz Klaudia Barańczyk - NOK
    - II miejsce: Aleksandra Własiuk
    - III miejsce: Błażej Prus - NOK oraz  Sandra Przewłocka - NOK
  • Praca indywidualna do lat  10:
    - I miejsce: Anna Żyta - Świetlica NOK w Młochowie
    - II miejsce: Karolina Wojtkiewicz - Nadarzyn
  • Praca indywidualna do lat  15:
    - I miejsce: Lucyna Jagodzińska - Świetlica NOK w Młochowieoraz Paulina Bartosińska - Gimnazjum w Nadarzynie
    - II miejsce: Aleksandra Brociek - Szkoła Podstawowa w Kostowcu
    - III miejsce: Sebastian Marszycki - G.O.D.M. Tęcza w Nadarzynie
  • Praca zbiorowa do lat  7
    - I miejsce: Publiczne Przedszkole w Nadarzynie Muminki
    - II miejsce: Publiczne Przedszkole w Nadarzynie oddział II  oraz Publiczne Przedszkole w Nadarzynie Skrzaty
    - III miejsce: Publiczne Przedszkole w Wolicy grupa młodsza
  • Praca zbiorowa do lat  10
    - I miejsce: Darek Boschke, Klaudia Jagodzińska, Anna Wójcik - G.O.D.M. Tęcza w Młochowie
  • Praca zbiorowa do lat  15
    - I miejsce: Klasa IV c ze Szkoły Podstawowej w Nadarzynie
    - II miejsce: Małgorzata Kuc, Joanna Pawlikowska, Daria Sadowska z G.O.D.M. Tęcza w Nadarzynie
  • Praca indywidualna do lat  10
    - I miejsce: Martyna Sadowska - Szkoła Podstawowa w Ruścu
  • Praca indywidualna do lat  15
    - I miejsce: Weronika Rządkowska - Szkoła Podstawowa w Ruścu
    - II miejsce: Marta Strupińska - Szkoła Podstawowa w Nadarzynie
    - III miejsce: Magdalena Jarkiewicz - Gimnazjum w Nadarzynie
  • Praca indywidualna powyżej lat 15
    - I miejsce: Teodozja Piotrkowicz
  • Praca zbiorowa do lat  15
    - I miejsce: Świetlica NOK w Wolicy
    - II miejsce: Świetlica NOK w Rozalinie
  •  

    jPORTAL 2