.: Na imieniny do: Aureli, Kamila i Kleofasa .: Gości online: 1
| Strona główna | Napisz
N O K      Pl. Poniatowskiego 42 05-830 Nadarzyn tel/fax: (0-22) 7298915  

O nas
Strona główna
Ludzie NOK
Kontakt
 
Działalność
Zajęcia stałe:
Oferta zajęć na rok 2016/2017
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Gordonki
Studio wokalne
Warsztaty komputerowe

Projekty:
Uniwersytet III Wieku
Nok! Teatr
Kino Nokowe
Nok Pęd Band
Klub Seniora
Nok Talent Show
Masz pomysł?
Archiwum

Konkursy:
NOKaut 2016
Archiwum
 
Świetlice NOK
Młochów
Parole
Rozalin
Urzut
Wolica
 
Galerie
Nasze Imprezy
Nasze zajęcia
Nasi Goście
XXIV Finał WOŚP
Wycieczki
Archiwum
 
Publikacje
Folder NOK
Samodzielnik Seniora
Ścieżki historii
Wywiad - 15-lecie NOK
 
Wideo
Last Minute 2014
 
Sąsiedzi i przyjaciele
Pomagają nam
Przyjaciele
Co u sąsiadów?
 
 
 
Artykuły > Ogólne > Szopka Bożonarodzeniowa 2011
Protokół z posiedzenia komisji konkursowej

W dniu 17.12.2010 jury w składzie: Katarzyna Akram (instruktor NOK), Monika Mazurek (instruktor NOK), Dorota Suwalska (instruktor NOK) zapoznało się z się pracami nadesłanymi na organizowany przez Nadarzyński Ośrodek Kultury XII Konkurs Plastyczny “Szopka Bożonarodzeniowa”. Na konkurs zgłoszono 33 prace. Jury brało pod uwagę wyłącznie szopki spełniające warunki określone w Regulaminie. Nie uwzględniono prac z gotowymi figurkami, form płaskich (np. płaskorzeźb), szopek przekraczających wymiarami określone w regulaminie normy.

Jury podkreśla wysoki poziom prac. Ostatecznie Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

Kategoria - przedszkole:
I miejsce:
Magda Kopysiewicz lat 6, „Pracownia sztuk” NOK, opiekun: Anna Luiza Juśkiewicz
II miejsce:
Grupa Średniaków, Przedszkole Niepubliczne Jupik w Nadarzynie, opiekun: Ilona Jakubas
III miejsce:
Grupa Maluszków, Przedszkole Niepubliczne Jupik w Nadarzynie, opiekun: Dorota Walczak

Kategoria – klasy I - III
I miejsce:

Tymon Kamionek, Kl. IC, Szkoła Podstawowa w Nadarzynie
oraz
Maria Krzysztofik, kl IB, Szkoła Podstawowa w Nadarzynie
oraz
Koło Plastyczne klas I-III Szkoła Podstawowa w Młochowie, opiekun: Hanna Wiśniewska
II miejsce:
Filip Bartosiak, kl IIB, Szkoła Podstawowa w Nadarzynie
oraz
Wiktoria Dołęga, lat 8, „Pracownia sztuk” NOK, opiekun: Anna Luiza Juśkiewicz
III miejsce:
Aleksandra Własiuk i Magdalena Borowska

Kategoria – klasy IV - VI
I miejsce:

Klaudia Jagodzińska (11 lat) i Ewelina Mozer (12 lat), GODM „Tęcza”w Mlochowie, opiekun: Marzena Latoszek
II miejsce:
Sebastian Naziębło (10 lat) i Anita Kowal (12 lat), GODM „Tęcza” w Nadarzynie, opiekun: Teresa Tarkowska
III miejsce:
Patrycja Kuch i Katarzyna Rutkowska, Szkoła Podstawowa w Ruścu, opiekun: Krystyna Nowocień oraz
Julia Dobosz Szkoła Podstawowa w Ruścu, opiekun: Krystyna Nowocień

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe
I miejsce:

Karol Sochacki (10 lat), Patryk Klopś (10 lat), Patrycja Doktorska (10 lat) i Przemysław Praszczyk (lat 13), GODM „Tęcza” w Nadarzynie, opiekun: Iwona Doktorska
II miejsce:
Honorata Kowalska i Katarzyna Strzelecka, Gimnazjum w Nadarzynie
III miejsce:
Powierża Ewelina, Powierża Bartłomiej, Kosiński Hubert, Marciniak Łukasz i Tomczyński Paweł, Świetlica NOK w Urzucie, opiekun: Agnieszka Sokołowska


Regulamin konkursu dostępny po kliknięciu TUTAJ.
 

jPORTAL 2