.: Na imieniny do: Elżbiety, Katarzyny i Klemensa .: Gości online: 1
| Strona główna | Napisz
N O K      Pl. Poniatowskiego 42 05-830 Nadarzyn tel/fax: (0-22) 7298915  

O nas
Strona główna
Ludzie NOK
Kontakt
 
Działalność
Zajęcia stałe:
Oferta zajęć na rok 2016/2017
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Gordonki
Studio wokalne
Warsztaty komputerowe

Projekty:
Uniwersytet III Wieku
Nok! Teatr
Kino Nokowe
Nok Pęd Band
Klub Seniora
Nok Talent Show
Masz pomysł?
Archiwum

Konkursy:
NOKaut 2016
Archiwum
 
Świetlice NOK
Młochów
Parole
Rozalin
Urzut
Wolica
 
Galerie
Nasze Imprezy
Nasze zajęcia
Nasi Goście
XXIV Finał WOŚP
Wycieczki
Archiwum
 
Publikacje
Folder NOK
Samodzielnik Seniora
Ścieżki historii
Wywiad - 15-lecie NOK
 
Wideo
Last Minute 2014
 
Sąsiedzi i przyjaciele
Pomagają nam
Przyjaciele
Co u sąsiadów?
 
 
 
Artykuły > Konkursy > XXXVI Konkurs Recytatorski (2013 r.)
Nadarzyn, dnia 5 marca 2013 r.

Protokół z eliminacji gminnych 36. Konkursu Recytatorskiego
Warszawska Syrenka

W dniu 5 marca 2013 r. w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne 36. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.

Do eliminacji gminnych zgłoszono:
w I kategorii wiekowej (klasa 0-III) - 13 uczestników
w II kategorii wiekowej (klasa IV–VI) - 13 uczestników
w III kategorii wiekowej (gimnazjum) - 4 zgłoszenia

Komisja w składzie:
1. Monika Kącka Rodak - SP Promienie Stowarzyszenia Sternik - Przewodnicząca
2. Dorota Szopa - SP Rusiec
3. Aneta Bilińska - SP Młochów
4. Renata Kulesza - SP Nadarzyn

po wysłuchaniu recytacji i ocenie 28 (dwóch, ze zgłoszonych uczestników nie wzięło udziału w Konkursie) uczestników konkursu postanowiła przyznać następujące miejsca:

w I kategorii wiekowej (klasa 0-III):
I miejsce - Oliwia Rostkowska SP. Nadarzyn kl. III
II miejsce - Mateusz Gawroński - SP. Młochów kl. II
III miejsce - Natalia Dołęga - SP. Nadarzyn kl. II

Wyróżnienia - Gabriela Borządek SP Promienie kl. III, Gabriela Olczak kl. 0 - SP. Wola Krakowiańska, Artur Króliczek kl. II SP. Rusiec

w II kategorii wiekowej (klasa IV–VI):
I miejsce - Marianna Bociańska kl.VI SP. Młochów
II miejsce - Grzegorz Stefański kl. V SP. Rusiec
III miejsce - Karolina Skura, kl. V SP. Nadarzyn

Wyróżnienia: Jakub Rybkowski kl.V SP. Kostowiec, Anna Krupa kl. IV SP. Nadarzyn, Krystyna Życka, kl. IV SP.Promienie

w III kategorii wiekowej (gimnazjum)
I miejsce - Karolina Kuch
II miejsce - Piotr Dołęga
III miejsce - Sandra Przewłocka

Wyróżnienie - Izabela Skowrońska

Informujemy, że laureaci trzech pierwszych miejsc eliminacji gminnych zostali zakwalifikowani do eliminacji powiatowych konkursu, które przeprowadzi Miejski Ośrodek Kultury w Pruszkowie (ul. Miry Zimińskiej - Sygietyńskiej 5) w dniu 19 marca 2013 r., od godz. 10.00.
Uczestnikom oraz ich opiekunom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu.
 

jPORTAL 2