.: Na imieniny do: Danieli, Irwina i Małgorzaty .: Gości online: 2
| Strona główna | Napisz
N O K      Pl. Poniatowskiego 42 05-830 Nadarzyn tel/fax: (0-22) 7298915  

O nas
Strona główna
Ludzie NOK
Kontakt
 
Działalność
Zajęcia stałe:
Oferta zajęć na rok 2016/2017
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Gordonki
Studio wokalne
Warsztaty komputerowe

Projekty:
Uniwersytet III Wieku
Nok! Teatr
Kino Nokowe
Nok Pęd Band
Klub Seniora
Nok Talent Show
Masz pomysł?
Archiwum

Konkursy:
NOKaut 2016
Archiwum
 
Świetlice NOK
Młochów
Parole
Rozalin
Urzut
Wolica
 
Galerie
Nasze Imprezy
Nasze zajęcia
Nasi Goście
XXIV Finał WOŚP
Wycieczki
Archiwum
 
Publikacje
Folder NOK
Samodzielnik Seniora
Ścieżki historii
Wywiad - 15-lecie NOK
 
Wideo
Last Minute 2014
 
Sąsiedzi i przyjaciele
Pomagają nam
Przyjaciele
Co u sąsiadów?
 
 
 
 Koncert noworoczny


JUSTYNA RECZENIEDI
Sopran, skrzypaczka, polonistka, doktor sztuk muzycznych w dziedzinie wokalistyki (Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy). Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu prof. Zdzisławy Donat (dyplom z wyróżnieniem) oraz Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale filologii polskiej, ostatnia uczennica Bogny Sokorskiej. Solistka Warszawskiej Opery Kameralnej (od 2004 r.). Laureatka konkursów wokalnych w Polsce, Austrii i we Włoszech.Występowała m.in. na deskach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, Opery na Zamku w Szczecinie, Opery Narodowej w Rydze, Teatru Muzycznego w Poznaniu; współpracuje z filharmoniami i scenami koncertowymi w Polsce i za granicą (Austria, Grecja, Hiszpania, Japonia, Kanada, Litwa, Łotwa, Liban,Niemcy, Węgry). Jest autorką biografii swojej maestry „Bogna Sokorska. Życie i kariera Słowika Warszawy – wspomnienie”, oraz monografii wybitnego tenora Stanisława Gruszczyńskiego.

Łukasz Gaj
Od sezonu artystycznego 2009/2010 jest solistą Opery Wrocławskiej, gdzie wykonuje partie m.in.: Rudolfa („Cyganeria”), Księcia Mantui („Rigoletto”), Nemorina („Napój Miłosny”) ,Ferranda („Cosi Fan Tutte”), Tamina („Czarodziejski Flet”), Hrabiego Almavivy („Cyrulik Sewilski”), Don Ottavia („Don Giovanni”),Fentona („Falsaff”), Casia („Otello”), Beppa („Pajace”), Kniazia Szujskiego („Borys Godunow”). Współpracuje również z Teatrem Wielkim w Poznaniu, oraz Gliwickim Teatrem Muzycznym. Jest laureatem nagrody specjalnej na Międzynarodowym Konkursie Śpiewaczym im. Imricha Godina w Vrable (Słowacja), trzeciej nagrody na Międzyuczelnianym Konkursie „W kręgu słowiańskiej muzyki wokalnej” w Katowicach oraz finalistą konkursu Polskiej Pieśni Artystycznej w Warszawie. Brał udział w licznych festiwalach muzycznych, m.in.: w Europejskim Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju, Warszawie, Krakowie, Toruniu, Rzeszowie, Chrzanowie, Wieliczce, XX Śląskim Festiwalu im. Ludwiga van Beethovena, XIII Festiwalu Ave Maria, X Jubileuszowym Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej im. Moritza Borsiga, IX Festiwalu Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów im. Carla Marii von Webera – W hołdzie Richthofenowi,VII Festiwalu “Bel Canto” w Nałęczowie, gdzie otrzymał nagrodę Złotego Słowika.

Bartłomiej Zajkowski
Ukończył Uniwersytet Muzyczny im.F.Chopina w Warszawie. W ramach studiów pianistycznych pracował z prof.Janem Ekierem, prof.Bronisławą Kawalla oraz prof.Elżbietą Tarnawską. W 2002 roku otrzymał dyplom z wyróżnieniem. Jest laureatem prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im.Fryderyka Chopina organizowanego przez Towarzystwo im.Fryderyka Chopina w Warszawie. Koncertował i współpracował z Kwartetem Smyczkowym "Camerata", Orkiestrą AUKSO, Polską Orkiestrą Radiową, Orkiestrą Uniwersytetu Muzycznego im.F.Chopina w Warszawie, z Jakubem Jakowiczem, z "Royal String Quartet" , "Kwadrofonik" oraz "Kwartludium". Bartłomiej Zajkowski specjalizuje się w wykonawstwie muzyki F.Chopina oraz kompozytorów XX oraz XXI wieku.
dodał: michal 2016-01-17 19:48:07
 
 
 


Kalendarz
Lipiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Najbliższe imprezy


 
subskrypcja
info o aktualnościach na Twój e-mail
 

powered by jPORTAL 2