.: Na imieniny do: Franciszka, Kseni i Maksymiliana .: Gości online: 2
| Strona główna | Napisz

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155
N O K      Pl. Poniatowskiego 42 05-830 Nadarzyn tel/fax: (0-22) 7298915  

O nas
Strona główna
Ludzie NOK
Kontakt
 
Działalność
Zajęcia stałe:
Oferta zajęć na rok 2016/2017
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Gordonki
Studio wokalne
Warsztaty komputerowe

Projekty:
Uniwersytet III Wieku
Nok! Teatr
Kino Nokowe
Nok Pęd Band
Klub Seniora
Nok Talent Show
Masz pomysł?
Archiwum

Konkursy:
NOKaut 2016
Archiwum
 
Świetlice NOK
Młochów
Parole
Rozalin
Urzut
Wolica
 
Galerie
Nasze Imprezy
Nasze zajęcia
Nasi Goście
XXIV Finał WOŚP
Wycieczki
Archiwum
 
Publikacje
Folder NOK
Samodzielnik Seniora
Ścieżki historii
Wywiad - 15-lecie NOK
 
Wideo
Last Minute 2014
 
Sąsiedzi i przyjaciele
Pomagają nam
Przyjaciele
Co u sąsiadów?
 
 
 
Artykuły > Ogólne > Rozalin - news - 2013
 
ŚWIETLICA
NADARZYŃSKIEGO OŚRODKA KULTURY
W ROZALINIE

News     O nas     Galeria

REGULAMIN ŚWIETLICY

Mikołaj w Rozalinie
Świetlica Nok w Rozalinie

zaprasza

8 grudnia o godz. 13.30

na "Spotkanie z Mikołajem"
(przedstawienie + zabawy z animatorem)

Wstęp wolny!!!

   rys. Dorota Suwalska

Warsztaty z zakresu technik graficznych street art
10 października w świetlicy w Rozalinie odbyły się warsztaty z zakresu technik graficznych street art. Zajęcia prowadził Dominik Kowalczyk. Dowiedzieliśmy się sporo na temat tej, dość nietypowej i mało znanej dziedziny sztuki. Wspólnie wykonaliśmy trzy szablony ze swoimi podobiznami, które odwzorowaliśmy na ścianie klatki schodowej. Zapraszamy do ich obejrzenia!
Warsztaty Street Art

(Nie)zwykłe jabłko

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ.

Gipsowe ozdoby
24 września razem z panią Katarzyną Wencel - Waszkiewicz, wolontariuszką Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury, dzieci ze świetlicy w Rozalinie wykonały odlewy gipsowych figurek. Kolorowanie ich to przyjemne zajęcie na coraz dłuższe jesienne wieczory. Bardzo dziękujemy pani Kasi!!!
Zajęcia baletowe
Świetlica w Rozalinie

zaprasza dziewczynki (4-7 lat)

na zajęcia baletowe.

Spotkanie organizacyjne:

27 września 2013 r., godz. 18.20

Szczegóły na plakacie.

Odlewanie figurek gipsowych
Świetlica w Rozalinie

zaprasza wszystkie dzieci

24 września 2013 r., godz. 17.00

na odlewanie figurek gipsowych.

Zajęcia poprowadzi Pani Katarzyna Wencel-Waszkiewicz - wolontariusz NOK.


Koło Ligi Obrony Kraju
Koło Ligi Obrony Kraju w Rozalinie

zaprasza w każdy czwartek o godz. 17.30

na spotkania połączone z treningiem strzeleckim.

Wakacje w świetlicy
Świetlica w Rozalinie zaprasza wszystkie dzieci, które nie wyjechały na wakcje. W lipcu świetlica czynna jest w godzinach 10.00 - 14.00. Jeśli nudzicie się w domu, możecie razem z nami uczyć się rysować, malować, poznać nowe techniki plastyczne np. quilling, malowanie na szkle i na tkaninie a także samodzielnie wykonać wakacyjną biżuterię. Czekają na was również: bilard, piłkarzyki i stół do ping-ponga.

„Witamy Wakacje”
30 czerwca 2013 r. w świetlicy w Rozalinie odbył się rodzinny piknik „Witamy Wakacje”. W przygotowania do imprezy włączyła się bardzo aktywnie pani sołtys Agnieszka Palmowska, Rada Sołecka Wsi Rozalin oraz nasz radny Sylwester Karolak. Gry, zabawy, konkursy z nagrodami i taneczne pląsy poprowadzili zaproszeni animatorzy. Barwne makijaże na buziach, kwieciste naszyjniki, mydlane bańki oraz muzyczne letnie przeboje wprowadziły dzieci w wakacyjny nastrój, a suto zastawione stoły zapraszały do miłych pogawędek sąsiedzkich przy chłodnej lemoniadzie. (fot. Natalia Podwyszyńska)
Jeden z najważniejszych dni w roku z NOK
W sobotę 1 czerwca Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprosił dzieci ze świetlic NOK na świętowanie Dnia Dziecka. Impreza składała się z dwóch części. Pierwsza to ponad 2 godzinne szaleństwo w Gravitan Junior w Maximusie, druga to bardzo interesująca wizyta w Medincusie. Gravitan Junior to fantastyczne miejsce, w którym dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji: trampoliny, bieżni, piłek, zjeżdżalni, xbox. Pozbawieni butów, ale tylko na czas zabawy, a wyposażeni w świetny humor i wygodne stroje podskakiwali, turlali się, zjeżdżali, kopali i rzucali, ale tylko piłkę. Nawet takie miejsce, jak Gravitan, gdzie można stracić całe pokłady energii, nie było w stanie pozbawić zapału do zabawy naszych dzieci. Uczestnicy „wyprawy” po krótkiej przerwie, regeneracji sił i uzupełnieniu płynów, niecierpliwie czekali na dalszy rozwój wypadków. Z balonami w ręku, głośno, lecz bardzo grzecznie pożegnaliśmy się z Gravitanem, a raczej z Paniami, które dbały o nasze bezpieczeństwo. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY! To nie był koniec atrakcji tego dnia. Autokarem przemieściliśmy się do Medincusa, gdzie zajęła się nami Pani Wanda. Dzięki niej mogliśmy zobaczyć m.in. kolekcję ślimaków. Spotkaliśmy renifery i konie, usłyszeliśmy wiele ciekawostek o życiu tych zwierząt. Wszystkie dzieci będące z nami mogły skorzystać z jazdy konnej. Po całym dniu atrakcji czekały na nas grillowane kiełbaski, napoje oraz słodka niespodzianka - wyśmienite ciasta przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Parol!!!

Dziękuję wszystkim za pomoc przy przenoszeniu napojów i ciast, szczególnie młodzieży ze świetlicy w Urzucie i dzieciom ze świetlicy w Parolach.

Monika Majewska - Instruktor NOK
Podziękowanie
Serdecznie dziękuję firmie GRAVITAN HEALTH AND SPORT CLUBS z siedzibą w Jankach, za zaproszenie dzieci ze świetlic Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury do sali zabaw GRAVITAN JUNIOR w Maximusie.
Dzięki Państwa uprzejmości dzieci w tym szczególnym dla Nich dniu - Dniu Dziecka! przez 2,5 godziny korzystały ze wszystkich dostępnych na miejscu atrakcji.

Kamila Michalska - Dyrektorka NOK


Dzień Dziecka 2013

Projekt "Oblicza Ugandy"
Projekt "Oblicza Ugandy" jest efektem 5 tygodniowej podróży do tego afrykańskiego kraju, zrealizowanej w ramach projektu Stowarzyszenia Katedra Kultury, współfinansowanego ze środków programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2012 r. Dzięki uprzejmości Agaty Pietrzyk „zawitał” do świetlic Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury.
Realizacja tego projektu w Świetlicy w Rozalinie polegała na zainteresowaniu dzieci i młodzieży egzotyką afrykańskiego kraju jakim jest Uganda. Projekt był realizowany w trzech etapach.
1. Zainteresowanie projektem „Oblicza Ugandy” poprzez przygotowanie wystawki plansz ze zdjęciami otrzymanymi ze Stowarzyszenia Katedra Kultura. Wystawa została umieszczona w głównej sali świetlicy w taki sposób, aby każda odwiedzająca osoba mogła z bliska obejrzeć dokładnie zdjęcia i przeczytać zawarte na odwrocie informacje o roślinach i zwierzętach, kulturze, zwyczajach, tradycji, gospodarce, edukacji a także o prostym życiu mieszkańców tego kraju.
2. Poszukiwanie w internecie nowych wiadomości na ten temat. Wspólne oglądanie zdjęć i rozmowa na ich temat. Najciekawsze zdjęcia zostały wydrukowane.
3. Stworzenie własnej mapy Ugandy. Po dokładnym obejrzeniu wydrukowanych zdjęć, dzieci wpadły na pomysł, aby wykonać z nich techniką kolażu mapy. Dokładnie przerysowały na karton kontury granicy państwa i wypełniły je wyciętymi fotografiami. Podczas wyklejania pogłębiły swą wiedzę przede wszystkim na temat zwierząt i roślin występujących w Ugandzie. Wykonana mapa uzupełniła naszą wystawę.


Zajęcia fitnes
Świetlica NOK w Rozalinie

serdecznie zaprasza na

zajęcia fitnesu

które będą się odbywać we wtorki i czwartki
w godzinach od 19.00 do 20.00
.

Wstęp wolny!!!


Dziecięca maskarada
W dniu 7 lutego 2013 roku w Świetlicy w Rozalinie odbył się bal karnawałowy dla dzieci z okazji Tłustego Czwartku. Impreza udała się znakomicie dzięki zaangażowaniu całej miejscowej społeczności. Dekorację na bal, przygotowały dzieci, które przychodzą tu na zajęcia – wykonały samodzielnie kolorowe maski, wachlarze z bibuły, nadmuchały balony i ozdobiły nimi salę bankietową... Barwne plakaty narysowała Aniela Osmoła, której dzielnie pomagał kolorować Szymcio Kłos (5 lat). Dzięki pomocy Rady Sołeckiej Wsi Rozalin na stołach nie zabrakło tradycyjnych pączków, słodyczy i napoi. Bal poprowadzili profesjonalnie młodzi animatorzy z firmy Event Team, którzy przyjechali do nas dzięki wsparciu finansowemu NOK.
Organizacja imprezy jednak to nie wszystko, najważniejsi są zawsze goście. Okazało się, że na nich też możemy liczyć. W tym dniu do świetlicy przyszły tłumy dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Widząc ich roześmiane buzie, słysząc gwar i okrzyki radości podczas sportowych rywalizacji, wiemy że warto organizować tego typu bal... i już myślimy o następnym.
Wystrzałowe zakończenie ferii
W dniu 17 stycznia 2013 roku w Świetlicy w Rozalinie odbyły się zawody strzeleckie dla dzieci i młodzieży „Zakończenie ferii zimowych 2013”, które przygotowali i przeprowadzili członkowie Koła LOK Rozalin. Wszystkich zainteresowanych sportami strzeleckimi zapraszamy na treningi, które odbywają się w każdą środę w godz, 17.30 - 20. 00.
Archiwum newsów 2013
Archiwum newsów 2012
Archiwum newsów 2011
 

jPORTAL 2