.: Na imieniny do: Edwarda, Marleny i Seweryna .: Gości online: 1
| Strona główna | Napisz

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/banner.inc.php on line 155
N O K      Pl. Poniatowskiego 42 05-830 Nadarzyn tel/fax: (0-22) 7298915  

O nas
Strona główna
Ludzie NOK
Kontakt
 
Działalność
Zajęcia stałe:
Oferta zajęć na rok 2016/2017
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Gordonki
Studio wokalne
Warsztaty komputerowe

Projekty:
Uniwersytet III Wieku
Nok! Teatr
Kino Nokowe
Nok Pęd Band
Klub Seniora
Nok Talent Show
Masz pomysł?
Archiwum

Konkursy:
NOKaut 2016
Archiwum
 
Świetlice NOK
Młochów
Parole
Rozalin
Urzut
Wolica
 
Galerie
Nasze Imprezy
Nasze zajęcia
Nasi Goście
XXIV Finał WOŚP
Wycieczki
Archiwum
 
Publikacje
Folder NOK
Samodzielnik Seniora
Ścieżki historii
Wywiad - 15-lecie NOK
 
Wideo
Last Minute 2014
 
Sąsiedzi i przyjaciele
Pomagają nam
Przyjaciele
Co u sąsiadów?
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /module/news.inc.php on line 177
 Zatracając się w tańcu!
Zapraszamy na pierwszą imprezę
poświęconą tańcu współczesnemu.


12 maja 2013 r., godz. 17.00

Jedyna rzecz, która może zaćmić twoje problemy to taniec. James Brown

Imprezę organizuje wspólnie z NOK Paulina Piśkiewicz tancerka, instruktorka, pasjonatka teatru tańca i... mieszkanka Nadarzyna!

Będziemy tłumaczyć taniec, opowiadać o nim (jaką rolę pełnił od zarania dziejów i czym jest taniec współczesny) i oczywiście, pokazywać.

Serdecznie zapraszamy !!!

Wstęp wolny!!!


Wystąpią:

Ksena Audrey - absolwentka Harmonic Dance Studio na wydziale pedagogicznym tańca jazzowego. Mieszkając jeszcze we Francji tańczyła w Company Thierry Verger, Jean Claude-Marignale Company oraz Company Ovide Carindo. Była jedną z choreografów You Can Dance 2012. Jest założycielką grupy KS Project, która zdobyła 1 miejsce w kategorii Jazz/modern na Carnival Dance Białystok 2013, oraz dwukrotne zwycięstwo podczas imprez Up to Stage organizowanych przez Egurrola Dance Studio w Teatrze na Woli.
Etiuda taneczna The Waiting Room nagrodzona została Grand Prix podczas tegorocznych Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN.

Marta Wrzeszcz - 10 letnia tancerka, członkini formacji Luzik1 - mistrzów Polski i świata w Disco Dance, zdobywczyni II miejsca w kategorii taniec nowoczesny do lat 11 podczas Tanecznych pejzaży 2012 oraz I miejsca w kategorii Disco Dance Solo podczas XIX Mistrzostw Egurrola Dance Studio. Jest najmłodszą tancerką grupy KS Project Kseny Audrey. Jowita Kumek (solo modern jazz), również tancerka grupy grupy KS Project Kseny Audrey. Agnieszka Tumkiewicz (solo contemporary jazz). Mimo, że zaczęła tańczyć dość późno, bo w wieku 17 lat, szybko trafiła do grupy JazzOne Pawła Michno, z którą zdobywała liczne medale na mistrzostwach w kraju i zagranicą. Jednocześnie rozwijała swoje umiejętności pod okiem Jacka Wazelina, Roberta Śliżewskiego i Kamy Akucewicz. Obecnie należy do ekipy KS Project Kseny Audrey.

Patrycja Wołtosz (solo jazz), której ostatnim osiągnięciem jest udział w spektaklu Dali Square w choreografii Elwiry Pioruń. Taniec towarzyszy mi już od wielu lat. Jest krętą drogą w moim życiu, pełną wzlotów i upadków, uniesień i wzruszeń, wielkich przeżyć i ogromnych wyzwań. Na każdym kroku staram się rozwijać swój warsztat, zdobywając nowe umiejętności i doświadczenia. To całe moje życie."

Grupa Broadway Jazz działająca od września 2012 roku w szkole tańca Egurrola Dance Studio w Warszawie. Tworzą ją ambitne dziewczyny ze szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentki pasjonujące się musicalem, techniką tańca jazzowego. Opiekunem i choreografem grupy jest Marta Czyż absolwentka Contemporary Dance School w Hamburgu oraz Oure Sports & Performing Arts w Danii.

Eliza Gontarek i Monika Sadowska (taniec nowoczesny) - tancerki czołowych formacji tańca show dance i street dance, laureatki wielu nagród, obecnie także instruktorki. Wystąpi także spiritus movens imprezy, czyli Paulina Piśkiewicz, oraz grupy taneczne NOK i grupa taneczna z Komorowa.

Wisienką na torcie będzie pokaz fragmentów spektakli największych choreografów wszechczasów, m.in.: Piny Bausch, Marthy Graham, Jose Limona.
dodał: michal 2013-05-10 23:00:36
 
 
 


Kalendarz
Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
 
Najbliższe imprezy


 
subskrypcja
info o aktualnościach na Twój e-mail
 

powered by jPORTAL 2