www.nok.pl

:: KLUB SENIORA
Artykuł dodany przez: adam (2006-03-19 08:48:59)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Seniorzy z naszej gminy spotykają się w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury od wielu lat. Obecnie do ścisłego grona należą 22 panie oraz 1 pan. W ramach działalności Klubu Seniora chętne osoby mogą uczestniczyć w zajęciach wokalnych (piątki godz. 17.00-19.00) zespołu „NIEZAPOMINAJKI Z BRATKIEM” prowadzonym przez instruktora Jerzego Kakietka. Zespół swoimi występami uświetnia wiele lokalnych uroczystości oraz bierze udział w przeglądach i konkursach wokalnych.

Seniorzy mogą również poprawić swoją kondycję fizyczną na zajęciach gimnastyki geriatrycznej, która odbywa się w piątki w godz. 16.00-16.30 - prowadzi instruktorka Agnieszka Biedrzycka.

O tym, że komputer nie jest taki straszny przekonać można się w każdą środę  w godz. 16.00 – 19.00 Chętnych proszę o zapisywanie się osobiście lub telefonicznie pod numerem tel. 022 729 89 15 codziennie w godzinach 17.00 – 20.00.

Nasi Seniorzy cenią sobie dobrą zabawę (czego wyrazem są Bale Seniora organizowane w listopadzie i w lutym) i aktywny wypoczynek - zawszę chętnie wyjeżdżają na wycieczki organizowane przez Nadarzyński Ośrodek Kultury. Są to osoby ciekawe świata i bardzo energiczne.

Drogi Seniorze jeśli chcesz miło i pożytecznie spędzić czas do Klubu możesz zapisać się w każdej chwili !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Katarzyna Akram - opiekun Klubu
Niezapominajki z Bratkiem - 8 urodziny NOK- u 

Wizyta w palnetarium dostarczya nam niesamowitych wraeń i wiedzy o gwiazdach - Toruń 2007
adres tego artykułu: www.nok.pl/articles.php?id=8