www.nok.pl

:: Teatr improwizowany
Wiadomość dodana przez: michal (2016-02-18 19:59:42)

20 lutego 2016r., godz. 19.00

HOFESINKA REPERUJE ŚWIAT

HOFESINKA, to grupa zajmująca się komediową improwizacją teatralną. Zespół składa się z muzyków, stand-upperów, komików, copywriterów, dziennikarzy, którzy szkolili się pod okiem mistrzów gatunku m.in. z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i Australii. Z Hofesinką zawsze jest śmiesznie. W impro szukają wyzwań i eksperymentów.
Publiczność ma tu wiele do powiedzenia. Wszystko powstaje na jej oczach na bazie tematów przez nią zadanych. Świetna zabawa dla wszystkich!


Wstęp: normalny – 15zł.
szkolny (legitymacja) i karta mieszkańca 10zł.
Sprzedaż w kasie NOK od 15 lutego 2016r., w godz. 13.00 – 19.00
W dniu przedstawienia sprzedaż biletów od godz. 18.00


20 lutego świat stanie się lepszy. Spróbujemy odczarować Wasze kłopoty. Sprawić, że zbledną i zmniejszą swoje rozmiary. Pomożemy Wam znaleźć alternatywne rozwiązania! Poprosimy Was o podzielenie się swoim problemem, kłopotem lub zagwozdką. To będzie naszą inspiracją do sceny, która sprawi, że odczarujemy Wasz problem, zmniejszymy go lub pokażemy jak bardzo tego problemu nie zrozumieliśmy. Pojawią się rzeczy śmieszne i dziwne a ścieżki skojarzeń będą zupełnie sztampowe i wyświechtane, albo niepospolite i przyprawią was o zawrót głowy! Nasza skuteczność została potwierdzona!
Więcej o Hofesince na strone www.hofesinka.pladres tej wiadomości: www.nok.pl/news.php?id=3628